pracownia

Pracownia nowaconcept specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych i usługowych. Projektujemy wnętrza mieszkań, domów, biur, kawiarni oraz restauracji. Pracownia działa nieprzerwanie od 2006 roku oferując usługę na jak najwyższym poziomie opartą na doświadczeniu na rynku projektowania wnętrz oraz na jakości wykonywanych projektów.

Słuchamy Inwestora, uwzględniamy jego potrzeby, bierzemy pod uwagę jego sugestie i wytyczne. Marzenia przekładamy na funkcjonalne ale możliwe do zrealizowania rozwiązania. Dzięki temu każdy nasz projekt jest wyjątkowy bo szyty na miarę konkretnego zleceniodawcy. Angażujemy się w każdą inwestycję bardzo osobiście, szukając odpowiedniego rysu i wyjątkowych cech, które będą charakterystyczne dla danego projektu. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości dokumentacji projektowej. Dobry projekt pozwala zminimalizować nieporozumienia oraz wyeliminować przypadkowe rozwiązania pojawiające się w trakcie wykonywania prac budowlanych.

W naszej pracowni oprócz projektów wnętrz zajmujemy się również wykonywaniem projektów budowlanych przebudowy wnętrz lokali. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów związanych z inwestycją. Pracownia nowaconcept oferuje kompleksową usługę nadzoru nad całym przedsięwzięciem w tym również tzw. „wykończenie pod klucz”.  Współpracujemy z projektantami oraz wykonawcami różnych branż, zapewniając usługę na wysokim poziomie na każdym etapie inwestycji.

Z założenia nowaconcept jest pracownią kameralną ponieważ zależy nam na bezpośrednim wpływie na każdy etap inwestycji – bo po prostu to lubimy!

Zapraszamy do współpracy.
Alicja Opolska i Szymon Nowak

pracownia nowaconcept architekt wnętrz

pracownia nowaconcept architekt wnętrz