pracownia

Pracownia nowaconcept specjalizuje się w projektowaniu wnętrz budynków mieszkalnych i usługowych. Pracownia działa na rynku projektowania wnętrz od 2006 roku.

Słuchamy Inwestora, uwzględniamy jego potrzeby, bierzemy pod uwagę jego sugestie i wytyczne. Marzenia przekładamy na funkcjonalne ale możliwe do zrealizowania rozwiązania. Dzięki temu każdy nasz projekt jest wyjątkowy bo szyty na miarę konkretnego zleceniodawcy. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości dokumentacji projektowej. Dobry projekt pozwala zminimalizować nieporozumienia oraz wyeliminować przypadkowe rozwiązania pojawiające się w trakcie wykonywania prac budowlanych.

W naszej pracowni oprócz projektów wnętrz zajmujemy się również wykonywaniem projektów budowlanych przebudowy wnętrz lokali. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów związanych z inwestycją. Oferujemy kompleksową usługę nadzoru nad całym przedsięwzięciem w tym również tzw. „wykończenie pod klucz”.  Współpracujemy z projektantami oraz wykonawcami różnych branż, zapewniając usługę na wysokim poziomie na każdym etapie inwestycji.

Z założenia nowaconcept jest pracownią kameralną ponieważ zależy nam na bezpośrednim wpływie na każdy etap inwestycji – bo po prostu to lubimy!

Zapraszamy do współpracy.
Alicja Opolska i Szymon Nowak