pracownia

Pracownia nowaconcept specjalizuje się w projektowaniu architektury wnętrz budynków mieszkalnych i usługowych. Pracownia działa na rynku projektowania wnętrz od 2006 roku.

Słuchamy Inwestora, uwzględniamy jego potrzeby, realizujemy marzenia przekładając je na funkcjonalne i możliwe do zrealizowania rozwiązania dzięki czemu każdy nasz projekt jest wyjątkowy bo szyty na miarę konkretnego zleceniodawcy. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości dokumentacji projektowej – pozwala to zminimalizować nieporozumienia oraz wyeliminować przypadkowe rozwiązania pojawiające się w trakcie wykonywania prac budowlanych.

W naszej pracowni oprócz projektów wnętrz zajmujemy się również wykonywaniem projektów budowlanych przebudowy wnętrz lokali oraz zapewniamy pomoc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów związanych z inwestycją. Oferujemy kompleksową usługę nadzoru nad całym przedsięwzięciem – począwszy od załatwiania formalności, poprzez inwentaryzację i projekt a skończywszy na nadzorze autorskim i wykonawczym. Współpracujemy z projektantami oraz wykonawcami różnych branż, zapewniając usługę na wysokim poziomie na każdym etapie inwestycji.

Z założenia nowaconcept jest pracownią kameralną ponieważ zależy nam na bezpośrednim wpływie na każdy etap inwestycji – bo po prostu to lubimy.

Zapraszamy do współpracy.
Alicja Opolska i Szymon Nowak